دلتنگی

روی تخت دراز کشیده ام. تمام تنم درد می کند. ضربه های ناشی از کوبیده شدن ماشین روی زمین روی تنم به صورت کبودی های خوشرنگ! خودنمایی می کنند.

چقدر دوست داشتم که این لحظات کنارم باشی

اگر بودی...

اگر بودی هر چه کیسه آب گرم بود جمع می کردی و روی تن خسته ام می گذاشتی. پتو را رویم می کشیدی و دست گرمت را روی گونه ام می گذاشتی. پیشانی ام را می بوسیدی و نگاهت را از من دریغ نمی کردی. سرت را رویم خم می کردی و می گفتی: "آرام باش من هستم"

اما الان نیستی و من همه نگاههای مهربانت را از دست داده ام

چقدر دلم برایت تنگ شده است. چقدر دوست داشتم این روزها کنارم می بودی...

پی نوشت1: برای دوستی که نگران حالمان است. جسم همه ما روبراه است.

پی نوشت2: روز چهارشنبه ساعت 7:30 صبح در نزدیکی دامغان لاستیک خودرومان ترکید. خوشبختانه هیچ آسیبی به بچه ها (داریا و کیان) نرسید بقیه هم دچار کوفتگی نسبتا شدید شدیم اما حال همه خوب است.

/ 13 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک دوست

ممنون از پی نوشت 2 خدا رو شکر امیدوارم همیشه خوب و خوش باشید

م.م

سلام خوشحالم از ازینکه همگی سلامت هستین. دامغان!! شهر اون دکتر کریم دربانیان ! خدا را شکر که به خیر گذشته.

زهرا

سلام ملیحه عزیز.نگرانم کردی.خدا را شکر که تصادف جدی نبوده است.هر وقت دیر می کنی نگران میشوم.مراقب خودت و داریای عزیز باش.

عباس

ساعت 2 صبح از تهران رسیدم اسفراین چون تمام شب رو چشم به جاده بودم براحتی خوابم برد ساعت 30/7 صبح سهیل زنگ زد و گفت نگران نشی ولی ما نزدیک دامغان چپ کردیم مثل دیوونه ها هاج و واج بودم رفتم جلو آینه و دو تا سیلی محکم به خودم زدم به این امید که خواب دیده باشم ولی متاسفانه بیدار بودم و حادثه ای که اتفاق افتاده بود صحت داشت دیوانه وار زنگ زدم به ملیحه و مطمئن شدم که همه سالمند. روز بسیار وحشتناکی بود . خدا رو هزاران بار شکر کردم که فقط یه هشدار داد بهمون وهمه بخصوص امانت فرامرز عزیز سالمند.

سارا معصومی

می بینی ملیحه همه معادلات زندگی ما می‌تونه در فاصله دو بار باز و بسته کردن پلک هایمان تغییر کنه. این جذابیت دنیا یا نقص آن را نمی دانم. فقط می دونم که همه ما بخصوص خود من داریم فرصت های زیادی را برای خوب زندگی کردن و دوست داشتن از دست می دیم. خدا را شاکرم که سلامتی. خدا را شاکرم که داریا را داری. خدا گاهی روزی هزار بار بهمون نشون می ده که دوستمون داره.تو که دیگه این نشانه‌ها را از نزدیک لمس کردی. پاینده باشی

يك همشهري داغدار

سلام تاريخ مراسم دانشگاه شريف معلوم نشد؟

يك همشهري داغدار

سلام تاريخ مراسم دانشگاه شريف معلوم نشد؟

شبیه خودم

سلام. من تازه فهمیدم. خدا رو شکر که به خیر گذشته. مواظب خودتون باشید.

الهام

سلام عزیزم , مطمئنم که فرامرز هم آنجا بوده است مگر می شود که تو و داریا را از یاد ببرد . راستی فایل عکس هنوز به دستم نرسیده است .