دوباره تکرار تقویم

دوباره 27 دی

دوباره روز رفتن "تو"

دوباره تنهایی من

دوباره سکوت "تو"

دوباره اشکهای من

***

دوباره "مهر"

دوباره بخش 4 جراحی

دوباره بغل بغل گل

دوباره دربدری من

دوباره "دستور زبان عشق"ِ "قیصر"

دوباره "شازده کوچولو"ی "شاملو"

دوباره موهای طلایی

دوباره گندمزار

دوباره عاشق پیشگی روباه

روباه بیچاره

روباه عاشق

روباه غمگین

راست می گفت "همیشه خدا یک پای بساط لنگ است"

راست می گفت...

/ 20 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم

هر کسی یک قسمتی داره خیلی ها وقتی نگاه می کنی زندگی خیلی خوب و بی بحرانی دارن بی مشکل نه ! بی بحران . یعنی رنج های عمیقی که روحت رو فرسایش می ده! چون بالاخره مشکلات تو هر زندگی هست اما بحران هایی که در بعضی از زندگی آدم ها پیش می یاد واقعا خیلی سخت هست و غیر قابل جبران و یا بهبود. هیچ عدالتی در کار نیست چون قسمت تو این بوده! و این که چرا قسمت دیگرون بهتر از تو بوده نمی تونی بفهمی اما باید قبول کنی قسمتی رو که نمی شه تغییر داد! خیلی سخته . به نظر من فقط می تونی از این رنج هایی که نصیبت می شه خودت رو بسازی قطعا خواسته خدا در این هست حالا شاید تغییراتی که در خودت بوجود می یاری تا رشد کنی و بهتر از اینی که هستی بشی ؛ ارزش این همه رنج رو نداشته باشه اما این راهی هست که خدا تو را در اول ورودیش قرار داده بمیری بمونی باید بری اما چه بهتر که با پای خودت و به روش خودت بری!

مريم

تنها خوب یش می دونی چیه؟! من همیشه فکر کردم به این موضوع! این که وقتی خدای خودت رو در روز موعود و در لحظه مرگت ملاقات می کنی کسی نیستی که در گذشته بودی! یک انسان رشد یافته هستی و می تونی پیش خدای خودت ادعا کنی من با تمام تواناییم و طبق شعور و درکم راهی رو که در پیش روم قراردادی شناختم و و به بهترین حالتی که می تونستم طی کردم. کسانی که در این دنیای رنج کمتری می کشن کمتر رشد می کنند.

ميشه راجع به شازده كوچولو يه توضيح مختصر بديد كه را جع به چيه؟ببخشيدا آخه اسمشو خيلي شنيدم

لیلا

چه می توانم بگویم دوست من وقتی بغض سلامم را تکه پاره می کند. همیشه یک پای بساط لنگ است....

سارا معصومی

اره ملیحه همیشه خدا یک پای بساط لنگ است اما یادت باشد: همیشه خدا یک پای تمام غصه های ما خدا است که مهربان نگاهمان می‌کند.

زیبا

همیشه ممنون لحظات سخت باش.

Alireza

خوب بابا جان چرا همه به اون پای لنگش گیر دادین، یه پای بساط هم لنگ نیست و سالمه ها !

زیبا

زندگی با ور می خواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه،به تو یک سیلی زد ،یک امید ازته قلب ،به تو گوید:که خدا هست هنوز..........

لیلا

چه زود گذشت . خونه تکونی ها باز شروع شد.